Последние новости

Если вы являетесь поклонником активного отдыха, то наверняка и зимой находите массу...

Шагом на пути к увеличению прибыли с одновременной разгрузкой персонала является автоматизация...

Часто одной из основных причин, вследствие которой происходит поломка газовой плиты, является...

Компания «СтройПЕНА» начала новый виток развития с 2007-го года. Мы приобрели собственную...

На данный момент в сети можно найти бесконечное множество интернет-магазинов, которые предлагают...

Новая осенняя коллекция 2013 года, в магазине РичТаун в Днепропетровске. Поступление 24...

Отмечай 1-ое сентября с нами! Новая осенняя колекция 2013, поступление 25 августа!

Все...

Главная>Условия использования

Условия использования

Угода користувача

( Условия использования Портала "Торгодар" )

1. Умови використання ВЕБ-Порталу «СИСТЕМА РОЗУМНИХ ПОКУПОК «ТОРГОДАР - Україна»

1.1. Ця угода користувача (іменована надалі Угода) являє собою оферту умов по користуванню веб-Порталом «СИСТЕМА РОЗУМНИХ ПОКУПОК «ТОРГОДАР - Україна», розташованому в мережі Інтернет за адресою: TORGODAR.COM, (далі - Портал), в особі Адміністрації Порталу і фізичною особою (іменованим надалі Користувач), і регламентує умови використання інформації для розміщеною на Порталі.

1.2. Користувачем Порталу вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Порталу, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою до моменту реєстрації на Порталі. Реєстрація Користувача на Порталі означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Порталу Користувачем має бути негайно припинене.

1.4. Ця Угода може бути змінена і / або доповнено Адміністрацією Порталу в односторонньомупорядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права і обов'язки Користувача і Адміністрації Портала.

2. Порядок використання Порталу

2.1. Портал TORGODAR.COM дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого Пор-тала виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали Порталу, поширювати для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання ін-формації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на Порталі та оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. Адміністрація Порталу залишає за собою пра-во розсилки наших акційних пропозицій, повідомлень, нагадувань і новин на вашу адресу електронної пошти, вказану при реєстрації. При відмові ми зобов'язуємося виключити вашу адресу з розсилки.

2.3. В процесі реєстрації на Порталі, ви отримуєте логін і пароль за безпеку яких ви несете відповідальність.

2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з якоїсь іншої інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація Порталу з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інфор-мації будь-якої особи, що став відвідувачем цього Порталу. Приймаючи це Угода Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» і політикою Адміністрації Порталу про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація Порталу може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація Порталу зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, кото-рую Споживач надає добровільно у випадку, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.

3.3. Адміністрація Порталу збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інфор-ція про з'єднаннях і системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у випадку, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації Порталу, Адміністрація Порталу не несе будь-якої відповідальності за збиток, нанесений таким доступом.

3.5. Адміністрація Порталу може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-Портал TORGODAR.COM інформацію з метою покращення змісту інтернет-Порталу, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, не суперечить положенням чинного законодавства України.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації Порталу 4.1. Адміністрація Порталу не несе жлдної відповідальності за будь-які помилки, опечатки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Порталі. Адміністрація Порталу прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність представ-неушкодженої на Порталі інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

4.2. Інформація на Порталі постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Админи-страції Порталу не несе відповідальності за одержання застарілої інформації з Порталу, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Порталі інформації.

4.3. Адміністрація Порталу не несе буь-якої відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів Порталу, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрація Порталу може не співпадати з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація Порталу вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4. Адміністрація Порталу не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

4.5. Адміністрація Порталу не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на Порталі TORGODAR.COM

4.6. Адміністрація Порталу не несе відповідальності за збитки, збитки чи витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Порталом, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація Порталу не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого акаунту - облікового запису на Порталі TORGODAR.COM (втрату логіна, пароля, інший ін-формації).

4.8. Адміністрація Порталу не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

4.9. При виникненні проблем у використанні Порталу TORGODAR.COM, незгоди з конкретними розділами Користувацької угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до Адміністрації Порталу для аналізу та усунення відповідних дефектів, обмеження та запобігання надходження на Портал небажаної інформації, а також, при необхідності, обмеження або припинення зобов'язань з надання послуг кожному Користувачеві й клієнтові, навмисне порушує приписи Угоди та функціонування роботи Порталу.

4.10. В цілях вищевикладеного Адміністрація Порталу залишає за собою право видаляти розміщену на Порталі інформацію та вживати технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Порталу Користувачів, що створюють згідно висновку Адміністрація Порталу, проблеми у використанні Порталу іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Со-ошення.

5. Порядок дії Угоди

5.1. Ця Угода є публічним договором-офертою. Адміністрація Порталу залишає за собою право, як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Порталі. Використання Користувачем матеріалів Порталу після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Порталу Користувачем і діє між Користувачем і Компанією протягом всього періоду використання Користувачем Пор-тала.

5.3. Портал є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Порталу. Всі ис-ключітельно майнові авторські права на Портал належать Адміністрації Порталу. Використання Порталу Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства Украї-ни про права інтелектуальної власності.

5.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього cайту, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, які-небудь частини Пор-тала, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією Порталу.

5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.Правовласникам:якщо ви знайшли на Порталі незаконно опубліковану свою інтелектуальну власність (фото, текст, тощо), зв'яжіться для усунення проблеми з Адміністрацією Порталу через сторінку Зворотнього зв'язку "КОНТАКТЫ".
Вверх